Tehnician Sisteme de Securitate in Braşov

Angajăm TEHNICIAN SISTEME DE SECURITATE

Responsabilități:

Instalarea și punerea în funcțiune a sistemelor de alarmă, detecție incendiu, supraveghere video, control acces; Zona de activitate: județele Brașov și Covasna

Cerințe:

·         Experiență în domeniu 1- 3 ani

·         Permis cat. B

·         Capacitate de lucru independent

Ofertă:

·         Salariu este negociabil în funcție de experiență și se discută în cadrul interviului

·         Renegociere salarială după perioada de probă

·         Flexilbilitatea programului de lucru

          Te rugam aplica la anunt cu CV-ul tau.

Despre companie

Prezentarea ofertelor de muncă reale, verificate, disponibile imediat; Verificarea compatibilității cu cerințele locului de muncă; Asigurarea transparenței în prezentarea responsabilităților și a ofertei financiare; Rapiditate în programări și răspunsuri;