Vanzatoare magazin produse cosmetice in Focşani

Descrierea postului

Angajam vanzatoare produse infrumusetare pentru magazinul Diart Beauty Store din Focsani Bvd Unirii nr 59 (vis-a-vis de cinematograful BALADA)Pe scurt:- Consilierea clientilor in alegerea variantei optime a produselor de infrumusetare, prezentand si recomandand gamele cosmetice/produsele existente, prin evidentierea beneficiilor acestora- Derularea activitatilor de gestionare a magazinului (receptie marfa, etichetare, verificare preturi si termene de valabilitate, inventariere,etc);- Intocmirea documentelor fiscale (facturi, bonuri,etc.), efectuarea monetarului;- preia si onoreaza comenzile telefonice.- ambaleaza, eticheteaza si expediaza coletele catre clienti.- intocmeste diferite rapoarte periodice: vanzari, consum, inventar, etc- mentine curatenia la locul de munca.- Program de lucru: Luni - Vineri 9 - 18 Sambata: 10 - 14:00 Pentru mai multe detalii despre domeniul de activitate al firmei accesati www.diart.roCV-urile se pot lasa si la magazinul din Bvdul Unirii Nr 59. Cerinte - experienta in vanzari constituie avantaj- permis conducere categoria B (optional)- cunostinte minime de contabilitate primara- comunicativa si sociabila- foarte bune abilitati de comunicare- cunostine avansate word, excel, navigare internet Oferta (bonusuri, beneficii) - in urma interviului.