Asistent Relatii cu Clientii in Cluj Napoca

Ești în căutarea unui job?
Vrei să devii membru unui colectiv deschis, sociabil,
care este în așteptarea oamenilor noi?
Vino la noi!

Candidatul ideal

Abilități excelente de comunicare, completate de capacitatea de soluționare a solicitărilor clienților;
Atitudine proactivă:
Orientare către client și către soluții;
Abilități foarte bune de operare PC (MS Office, Internet Explorer), precum si 	capacitatea de a lucra cu mai multe programe simultan;
Cunoștințe de limba engleză la nivel mediu;
Experiență în domeniul vânzărilor constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Reprezinta interfata dintre client si companie;
Preluarea apelurilor clienţilor, furnizând informaţii sau asistenţă;
Oferirea informaţiilor corecte într-o manieră profesionistă;
Răspunde de corectitudinea informațiilor furnizate către toate departamentele din firma
Identifica detaliat nevoia fiecărui client și întocmește ofertele către client;
Promovarea imaginii companiei prin atitudine, cunoştinţe, orientare către client şi 	disponibilitate;
Să oferi consultanță și suport clienților;
Participarea la vizionări și întâlniri de afaceri cu clienții;
Dorința de autodepășire și de implicare în afacere.

Beneficii
Carieră pe termen lung: posibilitatea de dezvoltare profesională şi promovare în cadrul firmei;
Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tânără și ambițioasă, aflată într-o continuă expansiune;
Telefon mobil, laptop ;
Training şi cursuri de specialitate gratuite.

Consideri că îndeplineşti aceste condiţii?
Crezi că descrierea ţi se potriveşte?
Atunci profită de şansa de a face parte şi a lucra alături de o echipă tânără, talentată şi profesionistă.
Noi te vrem în echipa noastră!