Electrician auto - Brasov, Chiajna si Gilau in Municipiul Bucureşti, Braşov, Cluj Napoca

TH Trucks, unic importator al camioanelor DAF in Romania, detine o serie de centre de activitate in intreaga tara, venind in intampinarea clientilor cu servicii integrate prin cele cinci divizii de business: vanzari vehicule noi, vanzari vehicule SH, service camioane, vanzari piese camioane, vanzari anvelope noi si productie anvelope resapate Bandag.

TH Trucks SRL recruteaza Electrician auto pentru punctele de lucru din Brasov, Chiajna si Gilau, jud. Cluj.

Responsabilitati:

Constata defectiunile si stabileste necesarul de piese pentru reparatie

Executa reparatia pe baza devizului si a documentatiei si urmareste finalizarea ei

Efectueaza diagnoza si constata defectiunile suplimentare

Efectueaza reparatii in regim de depanare pe traseu sau la sediul clientului

Intretine curatenia la locul de munca

Cerinte:

Certificat de calificare in meseria de electrician auto

Minimum 3 ani experienta intr-un post similar

Cunostinte de utilizare a calculatorului si intelegere soft-uri de diagnoza

Abilitati de lucru individual si in echipa

Posesor carnet de conducere categoria B

Beneficii:

Pachet salarial atractiv;

Sistem de bonusare;

Tichete de masa;

Prima de Craciun si Pasti;

Zile suplimentare de concediu de odihna;

Zile libere si ajutoare sociale pentru evenimente familiale deosebite;

Transport asigurat;

Traininguri de specialitate;

Abonament Bookster;

Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie de succes.

Candidatii interesati sunt rugati sa trimita CV-urile pe adresa hr@thtrucks.ro.

Relatii suplimentare se pot obtine la telefon nr. 0722 310 140, 0723 218 765.

Despre companie

TH Trucks SRL este unic importator DAF in Romania. TH Trucks detine o serie de centre de activitate in intreaga tara, venind in intampinarea clientilor cu servicii integrate prin cele cinci divizii de business: vanzari vehicule noi, vanzari vehicule SH, service camioane, vanzari piese camioane, vanzari anvelope noi si productie anvelope resapate Bandag.