HSE Manager in Medgidia

Cerințe:

- Studii superioare absolvite în domeniu tehnic;

- Certificare in domeniul HSE, inclusiv diplomă de coordonator;

- Foarte bune cunoștințe ale legislației naționale în domeniu;

- Experiență într-o funcție similara;

- Excelente abilitați de utilizare a pachetului MS Office;

- Fluent în limba engleză.

Responsabilități:

- Coordonarea activității departamentului HSE - SU; elaborarea Planului de prevenție și protecție;

- Întocmirea și revizuirea continua a documentației specifice legale din punct de vedere SSM-SU;

- Instruirea angajaților privitor la reglementările în domeniul SSM-SU;

- Coordonarea ședințelor trimestriale CSSM;

- Gestionarea accidentelor de munca și gestionarea relației cu autoritățile statului.