Achizitor Jucarii in Bucuresti

Achizitor Jucarii

  • Post: Achizitor Jucarii
  • Departament: Produs
  • Orașe: BUCURESTI
  • Disponibil de la: 19 aprilie 2021

Responsabilități

Gestionarea gamei de produse, a articolelor din promotiile periodice precum si sezoanele din cursul unui an pentru categoria de jucarii Responsabilitate rezultate muliformat : online, hyper, super, proxyPentru gama de produse aflata in directa responsabilite - asigurarea celei mai bune oferte din piata, respectând politica comerciala Auchan RetailProspectarea permanenta a pietei, efectuând vizite la magazinele Auchan, urmarirea stocurilor din fiecare magazin si depozitNegocierea contractelor comerciale : achizitii / logisticaEstimarea cantitatilor de vânzare pentru produsele în promotie / in sezon , astfel încât sa asigure stoc optim de marfa, atât în timpul, cât si dupa terminarea promotiilor/ sezoanelor. Te provoaca acest job? Te regasesti in tot ce ti-am povestit mai sus ? Aplica la acest job !

Profilul candidatului

Studii universitare finalizateMinim 3 ani experien?a în retail : achizi?iiExperien?a în utilizarea pachetului MS Office (Word, Excel) – nivel avansatCunoa?terea unei limbi straine (engleza sau franceza) nivel avansatCautam o coleg/a care sa aiba înclina?ii puternice catre arta negocierii, atent/a la detalii, un bun comunicator.