Analist Marketing in Iaşi

Analist Marketing

Data limita pentru aplicarea la acest job este: 15.03.2021

De peste 65 de ani facem echipă pentru a oferi medicamente valoroase terapeutic și a face semenilor sănătatea și viața mai bună.
Pentru a ne atinge acest scop avem nevoie de colegi pe postul de

Ne dorim de la noul coleg:

  • Licenţiat în Stiinţe Economice
  • Minim 1 an de experienţă în analiza de piaţă; experienţa în piaţa farmaceutică constituie un avantaj;
  • Cunoştinţe avansate ale pachetului MS Office;
  • Abilităţi de analiză, sinteză şi interpretare foarte dezvoltate;
  • Responsabilitate, corectitudine, atenţie la detalii, viteză de reacţie şi rapiditate în îndeplinirea atribuţiilor, capacitate de lucru cu respectarea termenelor limită;
  • Abilităţi de lucru în echipă, de relaţionare, dinamism, orientare spre rezultate;
  • Nivel avansat de cunoaştere a limbii engleze – constituie un avantaj.

Responsabilitățile sale vor fi:

  • Analizează evoluţia pieţei farmaceutice (dimensiune, tendinţe, evoluţia produselor şi a companiilor concurente), evoluţiei generale a companiei Antibiotice, precum şi a produselor aflate în portofoliul companiei;
  • Realizează analize, rapoarte şi prognoze specifice activităţii de marketing, pentru produsele din portofoliu;
  • Realizează rapoarte de monitorizare a concurenţei;
  • Elaborează propuneri pentru noi analize / îmbunătăţiri în cadrul activităţii deja existente

Oferim:

  • Angajare full time
  • Oportunitatea dezvoltării carierei în cadrul unei firme de prestigiu, pe un segment de activitate in crestere, cu deschidere internationala
  • Acces la programe de formare profesională pentru dezvoltarea competențelor
  • Pachet salarial atractiv (salar fix, tichete de masă, prime sărbatori legale, alte beneficii financiare)
  • Transport gratuit la/de la locul de muncă pe raza municipiului Iași

Cei interesati sunt rugati sa trimita CV, insotit de scrisoare de intentie la e-mail:

resurse.umane@antibiotice.ro pana la data de 15.03.2021

Relatii suplimentare la telefon: 0232-209142
Numai candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati
Asiguram confidentialitatea aplicatiilor
Pentru mai multe detalii referitoare la prelucrarea datelor cu caracter personal,
vă rugăm să consultați pagina noastră

Împreună creăm valoare. Împreună, în echipă!

INCARCA CV
INCARCA SCRISOARE DE INTENTIE