Angajam Laminatori fibra sticla cu engleza - Productie barci in Olanda in Olanda

Angajăm Laminatori fibră de sticlă pentru lucrări în Olanda. Activitatea se desfășoară la companii ce produc bărci, yacht-uri, vase de croazieră.

Ofertă:
- salariu de început între 12,50 - 13,50 Euro net/oră, în funcție de experiența anterioară;
- program de lucru full-time;
- job stabil, pe perioadă nedeterminată;
- angajare cu contract românesc, detașare în Olanda prin formularul A1;
- cazare gratuită și mașină de serviciu asigurată în Olanda;
- echipament de lucru.

Responsabilități:
- laminarea manuală a bărcilor: aplicare straturi de gelcoat și fibră de sticlă, conform cu instrucțiunile de lucru;
- eliminare surplus de material și decofrare matriță;
- utilizarea corectă a uneltelor de lucru și a echipamentelor;
- lucru individual și în echipă.

Candidatul ideal:
- cunoaște proprietățile rășinilor și a fibrei de sticlă;
- 2+ ani experiență practică ca laminator;
- interpretare plan/ desen tehnic;
- limba engleză la nivel conversațional/ mediu (obligatoriu);
- permis de conducere cat. B (avantaj);
- persoană responsabilă, muncitoare, cu precizie și atenție la detalii.

Informații la telefon/ WhatsApp: 0734 458 410.

Despre companie

Companie de recrutare și selecție de personal pentru clienți din România și străinătate. Locuri de muncă stabile în diverse domenii de activitate. Care este meseria ta? Noi ne ocupăm de restul.