Asistent manager in Oradea

Candidatul ideal

Cerinte:
Persoana dinamica, sociabila cu abilitati de comunicare, vocabular elevat si gandire analitica
Cunoasterea avansata a pachetului Ms Office
Personalitate proactiva si proprie initiativa
Cunostinte corespondenta de afaceri
Bune abilitati de comunicare, capacitate de organizare si planificare
Abilitate de a comunica la nivel managerial
Capacitatea de a lucra sub presiune si extrem de organizat, agilitate si inteligenta
Cunostinte excelente de limba engleza.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Planificarea agendei de lucru a managerului
Asistarea Directorului General in activitatea sa zilnica
Gestionarea mesajelor si a corespondentei
Coordonarea activităţilor de deplasare a personalului companiei (se ocupă de rezervări, întocmirea documentaţiei necesare pentru deplasări, procurare de bilete, deconturi)
Traducerea si redactarea de documente
Colectarea, analizarea si sintetizarea informatiilor necesare pentru intocmirea rapoartelor si situatiilor solicitate
Organizarea, clasarea si arhivarea documentelor
Organizarea si administrarea agendei zilnice de lucru a Managerului
Mentinerea unui flux comunicational interdepartamental si intradepartamental continuu si eficient
Coordonarea activităţilor de protocol(primirea şi îndrumarea vizitatorilor, administrarea bugetelor pentru mesele şi evenimentele de protocol organizate de companie)

Beneficii:
Mediu de lucru la cele mai înalte standarde
Sistem de salarizare orientat către performanţă
Echipă dinamică, pozitivă, atmosferă de respect și colegialitate;
Programe de instruire la angajare, formare continua, acces la plaforme de training de specialitate.