Consilier vanzari mobila si proiectare bucatarii la comanda in Oradea

Candidatul ideal

Responsabilitati
-consiliati clientii in vederea achizitionarii de mobilier de bucatarie si sufragerie
-realizati proiecte pentru bucatarii la comanda
-contribuiti la amenajarea magazinului cu scopul de a atrage clientii
-acordati o atentie deosebita afisarii optime a preturilor
-acordati o atentie deosebita stocului existent si produselor
-sunteti persoana de contact pentru clientii nostri in toate problemele legate de organizare

Descrierea jobului

Cerinte
-sunteti pasionat de articolele frumoase pentru casa
-aveti experienta in domeniul comercializarii de mobilier
- cunoasterea programului CARAT constutie avantaj
-dovediti un nivel ridicat de angajament si motivatie
-experienta in relatiile cu clientii
-munca in echipa
-putere de a gestiona situatiile dificile
-atitudine prietenoasa si rezistenta la stres
-atitudine proactiva si afinitate pentru cifre

Noi oferim
-posibilitati de promovare profesionala si dezvoltare a carierei
-un loc de munca sigur, diversificat si cu responsabilitati
-mediu de lucru placut intr-o echipa motivata
-un venit sigur, peste nivelul pietei , format din parte fixa si comision substantial
-transport decontat
-tichete de masa
-zi libera pentru ziua de nastere
-alte beneficii conform CCM