Coordonator Specialist Digital Marketing in Cluj Napoca

Candidatul ideal

Coordonator Specialist Digital Marketing:

Candidatul Ideal ar trebui sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

- Cunostinte avansate de limba engleza
- Experienta de minim 5 ani in domeniu Marketing Retail Online / Digital Marketing ( SEO / key words / google analytics, Advanced Social Media Campaigns ( Facebook / Instagram / Tik Tok / Pinterest ), Google Adwords, Google Shopping, Marketing Database and Email Marketing ).
- Responsabil de cresterea si dezvoltarea vanzarilor pe website
- Setare Obiective, Strategii si Implementare a Campaniilor de Marketing
- Capacitate de a analiza la un nivel ridicat platforme precum Google Analytics si luarea deciziilor
- Atitudine proactiva si capacitatea de rezolvare a problemelor
- Abilitatea de a lucra in echipa
- Concentrat pe rezultate pozitive si pe indeplinirea obiectivelor setate
- Disponibilitatea si conditiile necesare de a lucra de acasa ( accesul la mediul de lucru linistit, fara intreruperi sau distrageri )
- Conexiune la Internet si acces la laptop/calculator performant pentru desfasurarea activitatii

Descrierea jobului

Specialist Coordonator Marketing Online Vanzari Website pentru Vuv Trading Ltd, fashion retailer cu produse de incaltaminte pentru femei.

Responsabilitati principale:
- Dezvoltarea si cresterea vanzarilor pe website
- Setare Obiective, Strategii, Coordonare si Implementare a Campaniilor de Marketing
- Desfasurarea de Campanii Advertising

Job-ul este remote
Desfasurarea programului va fi de acasa, din fata calculatorului
Rol: Permanent, Full Time sau Part Time;

Beneficii: Posibilitatea de a lucra intr-o companie in continua crestere si posibilitatea promovarii si avansarii.