Manager Produse Proaspete in Braşov

Manager Produse Proaspete Brasov Coresi

  • Post: Manager Produse Proaspete Brasov Coresi
  • Departament: Directiune
  • Orașe: BRASOV
  • Disponibil de la: 16 septembrie 2020

Responsabilități

Asigura formarea si integrarea noilor angajatiOrganizeaza activitatea echipei din subordine ( verifica planificarea angajatilor, sedinte zilnice )Gestioneaza activitatea perimetrului alocatVerifica si monitorizeaza comenzile de marfa pentru a asigura necesarul de marfa la raft Asigura implantarea corecta a produselor Mentine relatia cu clientii si raspunde sugestiilor acestora. Ti-am starnit curiozitatea? Te asteptam in echipa noastra !

Profilul candidatului

Studii superioare absolvite Nice to Have: Alimentatie Publica, Profile Alimentare? Experienta minima intr-un post de Management Echipe si fluxuri operationale de comert? Experienta in retail sau experienta in domeniul Horeca si/sau industrie de profil - obligatorie? Limbi straine: Engleza ( de preferat) - Franceza ( de preferat)? Cunostinte obligatorii, Microsoft Office (Excel, Word,Powerpoint)? Persoana dinamica, implicata, competitiva, entuziasmata si pasionata de produs si interactiune client, Orientata catre