MANAGER PROIECT in Bucuresti

Candidatul ideal

  • Experienta 3 ani pe o pozitie similara (Manager Proiect) in domeniul constructiilor civile, drumuri si poduri;
  • Studii superioare in domeniul Constructiilor specializarea CFDP si cursuri si calificari ca Manager de proiect;
  • Experienta si recomandari in proiecte de drumuri - constituie avantaj;
  • Determinat, dinamic, capabil sa actioneze si sa decida pentru a atinge obiectivele trasate;
  • Persoana organizata, abilitati foarte bune de comunicare si managementul echipei;
  • Bun negociator;
  • Atitudine pozitiva, orientat catre rezultate si putere de munca;
  • Disponibilitate deplasari.

Descrierea jobului

  • Analiza de proiect, estimare, bugetare si cost control pentru optimizarea si eficientizarea resurselor alocate pentru executia lucrarii;
  • Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu Beneficiarii si reprezentantii lor;
  • Planificarea, monitorizarea si control executie proiect, urmarire faze determinante proiect;
  • Dimensionare, planificare, organizare si evaluare: echipa proprie si subcontractori;
  • Analiza pe deviz intern, estimat vs realizat;
  • Cunoasterea si respectarea scadentarului proiectului;
  • Management Securitate si siguranta in santier, management riscuri;
  • Management si control calitate;
  • Management diverse achizitii necesare executarii proiectului;
  • Asigura un sistem de monitorizare si raportare a progresului proiectului.