Operator buldoexcavator, excavator si buldozer in Galaţi

Angajam operator buldoexcavator- incarcator frontal, excavator, buldozer cu experienta minim 5 ani, salariu motivant. CV-urile se depun online si pe strada Traian nr. 446.

Cerinte:

• experienta 5 ani in post similar
• cunostinte mecanice necesare intretinerii utilajului,
• flexibilitate in privinta programului de lucru,
• permis de conducere categoria min B,
• persoana fara vicii, serios, punctual, responsabil, fara cazier judiciar, comunicativ,
• atentie distributiva si indeminare,
• referinte de la fostele locuri de munca;

Responsabilitati:

• realizarea procesului de executie conform proiectului, specificatiilor tehnice si instructiunilor de lucru;
• manipularea buldoexcavatorului (excavatorului);
• executarea reparatiilor si remedierea defectiunilor aparute
• intretinerea utilajului in conditii excelente;
• să cunoască şi să exploateze la parametrii normali utilajul din dotare
• să reducă consumul de carburanţi şi să se preocupe de reducerea timpilor de imobilizare în reparaţii
• raspunde de calitatea lucrarilor executate
• respectarea normelor din cadrul companiei

Despre companie

S.C. FIROGAL S.R.L. Galati, fondată în anul 1993, este o companie cu capital integral privat, certificată de BUSSINESS QUALITY CERT – ISO 9001/2008, ISO 14001:2005, OHSAS 18001:2007 şi autorizată Germanischer Lloyd. Activitatea a fost demarată cu execuţia produselor din fibra de sticlă, dar începand cu anul 1994 firma şi-a extins activitatea în domeniul confecţiilor metalice şi ulterior şi în alte domenii cum ar fi alimentările cu apa, drumuri şi construcţii.