Operator introducere date / Copywriter in Bucuresti

Candidatul ideal

Daca:
• esti o persoana care vrea sa invete si sa se dezvolte in cadrul companiei,
• esti o fire prietenoasa, comunicativa, energica, cu gandire pozitiva;
• ai studii superioare de specialitate (jurnalism, filologie);
• experienta in domeniu, minim 1 an;
• esti atent(a) la detalii;
• ai viteza in tehnoredactare;
• cunosti limba romana foarte bine;
• cunosti limba engleza - reprezinta avantaj;
• ai abilitati de operare PC si pachet Microsoft Office (Word, Excel) - obligatoriu,.
atunci esti ceea ce cautam si te asteptam in echipa Germag.

Descrierea jobului

Atentie!
Anuntul publicat este pentru 2 posturi diferite: Copywriter si Operator Introducere Date, asadar ne cautam 2 colegi care sa se alature echipei. Va rugam cititi pana la capat toate detaliile referitoare la cele 2 posturi. Multumim!

Descrierea jobului:Copywriter

Ce ar trebui sa faci?
• introduci, prelucrezi, validezi informatii despre produsele puse in vanzare pe www.germag.ro,
• actualizezi continutul www.germag.ro intr-un editor intern, specific,
• realizezi descrierile pentru fiecare produs folosind resurse online (site-uri de specialitate),
• propui strategii de lansare pentru noile produse,
• colaborezi eficient cu echipele interne/externe, clientii si partenerii departamentului.

Descrierea jobului: Operator introducere date

- Introducerea datelor si prelucrarea tuturor operatiunilor de gestiune (intrari, iesiri, transferuri);
- Emitere avize / facturare livrare;
- Prelucrarea rapoartelor specifice activitatii;

Iti propunem:

Beneficii:
• Salariul net de: 1800 - 2200 lei (negociabil in functie de performanta);
• 30% discount la orice produs din magazinele Germag;
• Transport gratuit asigurat de firma- activitatea se va desfasura la sediul central al companiei, in Afumati, Jud. Ilfov;
• Conditii de lucru bune si un colectiv tanar, dinamic si antrenant.