PROJECT MANAGER, Departament Operative General Management in Târgu Mureş

Candidatul ideal

Accepta provocarea viitorului si alatura-te echipei noastre !

Am aprecia ca profilul tau sa corespunda urmatoarelor cerinte :
Studii Superioare Tehnice si cunostinte in domeniul mecanicii, mecatronicii , in domeniul injectiei de mase plastice sau productiei
Experienta relevanta in managementul proiectelor
Limba engleza – scris si vorbit fluent ; Limba germana – reprezinta avantaj
Competente profesionale, sociale si metodologice
Abilitatea de a lucra intr-o maniera analitica si orientata catre rezultate
Excelente abilitati de comunicare, leadership, atentie la detalii
Experienta in organizare, planificare si coordonare

Descrierea jobului

Provocarile tale ar consta in :
Responsabil de change management si supraveghere a proiectelor de productie in serie
Responsabil de implementarea modificarilor specifice produselor sau proceselor in cadrul productiei de serie , in stransa colaborare cu managementul productiei , cu responsabilii de dezvoltare a produselor, planificare a proceselor si a liniilor de productie
Responsabil de managementul proiectului la productia in serie
Responsabil de definirea si monitorizarea programului, costurilor si calitatii proiectelor
Responsabil cu analiza si initierea masurilor in cazul identificarii abaterilor/deviatilor procesului
Emite, actualizeaza si dupa caz aproba proceduri si instructiuni de lucru pentru procesele pentru care este responsabil conform fisei de post.

Noi iti oferim:

Transport gratuit, tichete de masă, bonus anual de performanță, bonuri cadou de sarbatori, bonus de fidelitate, al 13-lea salariu, card de sanatate, posibilități de dezvoltare profesionala.

Asteptam cu entuziasm sa te cunoastem si sa purtam o discutie in ceea ce priveste viitorul tau in cadrul Hirschmann Automotive TM !