Sef magazin / Sef tura in Agas, jud. Bacau in Bacãu

Candidatul ideal

Noi suntem:

Oameni buni. Produse bune. Momente bune.
Muncim sa implinim ceea ce ne propunem. Facem ca lucrurile sa se intample.
Suntem deschisi sa ii primim pe cei care vor sa ni se alature.
Intelegem clientii si oamenii din jur.
Vrem sa ii inspiram, sa ii captivam si sa crestem impreuna cu ei.
Nu vindem doar produse, cream experiente.
Tot ce facem, in fiecare zi, in fiecare moment, inauntru si in afara companiei, sustine si hraneste brandul nostru.

Descrierea jobului

Ce fаcem noi pеntru tine?

  • Iti ofеrim oportunitateа dе а lucra in rеteaua dе retail modern cu cеа mai marе acoperirе gеogrаficа din Romaniа;
  • Pentru ca ne place sa investim in oamenii care ne reprezinta, iti oferim training profesional;
  • Iti oferim un venit corelat cu performantele obtinute ( bonusuri de performanta si fidelitate );
  • Iti oferim decontarea partiala a abonamentului de transport;
  • Iti oferim posibilitatea de a te dezvolta profesional si personal;
  • Iti oferim posibilitati reale de promovare.

  • Ce vei face tu pentru noi?
  • Vei administra magazinul ca pe propria afacere;
  • Vei atinge obiectivele propuse;
  • Vei pune bazele unei echipe unite si iti vei dezvolta colegii din punct de vedere profesional;
  • Te vei asigura ca sunt respectate politicile comerciale ale companiei;
  • Vei imbunatati indicatorii de performanta ( CA, piederi, stocuri, fluctuatie si costuri personal, audit );

  • Daca ai:
  • Capacitate de organizare si prioritizare;
  • Orientare catre indeplinirea obiectivelor;
  • Abilitati de comunicare si relationare;
  • Dinamism, integritate, atitudine pozitiva.

  • Aplica cu incredere!
    E momentul pentru un job bun!