Specialist marketing in Iaşi

Candidatul ideal

M.R.L. IAȘI, o echipă de specialiști în procedura insolvenței, ANGAJEAZĂ SPECIALIST ÎN MARKETING
Pentru ocuparea postului, te-ar ajuta pregătirea și următoarele abilități:

  • 2-3 ani experiență în marketing,
  • Licență în marketing, publicitate, comunicații sau domenii conexe,
  • Experiență în Google Analytics sau alte instrumente de analiză web,
  • Abilități puternice de organizare și prioritizare,
  • Orientare spre detalii,
  • Cunoașterea Microsoft Office,
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu unde totul se mișcă rapid,
  • Capacitatea de a lucra în echipă,
  • Abilități excelente de comunicare,
  • Abilități analitice puternice
  • Ținerea prezentărilor într-un mod natural.
  • C.V.-ul și scrisoarea de intenție se transmit pe e-mail iasi@insolventa.ro, până la data de 17.07.2020.

    Descrierea jobului

    Se oferă salarizare motivantă și multiple beneficii.