Specialist Salarizare in Bucuresti

Candidatul ideal

Ai experienta in domeniul salarizarii si detii abilitati excelente de comunicare? Doresti sa lucrezi intr-un mediu de lucru profesionist, dinamic si sa ti se ofere oportunitati de continua dezvoltare? Atunci, te asteptam in echipa Smartree!

Cerinte:

  • persoana dinamica, proactiva;
  • absolvent de studii superioare – de preferat;
  • minimum 1 an experienta in salarizare;
  • excelente abilitati de comunicare;
  • capacitate de organizare si coordonare a proiectelor desfasurate simultan;
  • limba engleza – nivel conversational.

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale vor fi:

  • colectarea si centralizarea tuturor informatiilor justificative privind statul de plata (pontaje, concedii medicale, de odihna, modificari de salarii, prime, bonusuri etc.);
  • efectuarea calcului salarial, intocmirea statului de plata si a centralizatoarelor de impozite si taxe datorate statului;
  • intocmirea declaratiilor privind obligatiile catre institutiile statului;
  • intocmirea diverselor raportari legale sau solicitate de client;
  • informarea periodica a clientilor in legatura cu modificarile legislative din domeniu, inclusiv acordarea de suport si consultanta acestora.

  • Prin aplicarea CV-ului dvs. la acest job sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date ne sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare.

    Pentru mai multe detalii, va rugam sa accesati Politica noastra de confidentialitate a datelor cu caracter personal, pe sitel-ul Smartree.