Stivuitorist in Cluj

Deprinderi:

• Capacitatea de a lucra în echipă, îndemânare, precizie, organizare şi corectitudine;
• Responsabil, riguros, perseverent şi atent la detalii;

Responsabilităţi:

• Asigură operarea motostivuitorului pentru transport şi manipulare produse finite sau materii prime;
• Încarcă/descarcă maşinile pentru transport;
• Asigură fluxul operaţional la utilajele de producţie;
• Aşează paleţii cu produse pe poziţiile stabilite.

Cerinţe:

• Diplomă Calificare în meseria de Stivuitorist;
• Autorizatie ISCIR;
• Disponibilitatea de lucru in 3 schimburi.

Beneficii:

• Contract pe perioada nedeterminată;
• Salariu atractiv + tichete de masă;
• Sporuri pentru timp noapte, ore de week-end, ore suplimentare;
• Meniu zilnic decontat 50%;
• Transport decontat;
• Premii de Sărbători + bonusuri performanţă.

Despre companie

Wip Industries Romania este o companie privata cu capital suedez, localizata in Apahida, Jud.Cluj, Romania. Compania are aproximativ 150 de angajati si produce subansambluri de mobilier pentru furnizori Ikea. Fabrica are o suprafata construita de 6.700 m2, iar produsele finite sunt realizate din pal. Wip Industries Romania si-a inceput activitatea in 2013, iar de atunci este in continua dezvoltare. Compania mama a firmei Wip Industries Romania este Wip Holding din Suedia.