Stivuitorist Depozit in Chiajna in Bucuresti

Candidatul ideal

AGRESSIONE GROUP SA companie specializata in importul si comercializarea hartiei si cartoanelor tipografice recruteaza Stivuitorist Depozit pentru depozitul logistic din BUCURESTI (Chiajna).

  • abilitati de lucru in echipa;
  • creativitate si spirit de initiativa;
  • avantaj permis de conducere categoria B.
  • avantaj atestat ISCIR stivuitorist.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • participa la activitatile specifice depozitului (aranjarea marfii, pregatirea comenzilor si verificarea livrarilor, receptia marfii);
  • asigura pastrarea materialelor pe sortimente, tipuri si dimensiuni, in conditii corespunzatoare;
  • Oferta (bonusuri, beneficii)
  • post permanent de tip full time, in cadrul unei companii lider la nivel national;
  • lucrul in cadrul unei echipe tinere si dinamice;
  • program lucru 8 ore/zi, 5 zile/saptamana;
  • pachet salarial motivant, inclusiv tichete de masa.