Tehnician Service in Buzãu

Candidatul ideal

  • Absolvent studii medii – profil tehnic
  • Orientare catre client, prin livrarea solutiilor adaptate nevoilor clientului
  • Rezistenta la efort fizic, indemanare si dexteritate
  • Abilitati de rezolvare a problemelor, cu o abordare constructiva a situatiilor de munca intampinate
  • Disponibilitate pentru deplasare in aria de responsabilitate desemnata.

Descrierea jobului

  • Instalarea, depanarea si intretinerea aparatelor de aer conditionat, aparatelor frigorifice, masinilor de spalat, a aparatelor de gatit de uz casnic si a altor produse din portofoliul companiei.
  • Urmarirea apelurilor alocate conform procedurilor de lucru si informarea sefului direct pentru orice neconformitate aparuta, in vederea aplicarii masurilor de corectie necesare.
  • Raspunde de calitatea depanarilor efectuate, intervenind conform procedurilor de lucru.
  • Asigura intretinerea si raspunde in mod direct de integritatea tuturor echipamentelor, sculelor si dispozitivelor de lucru din dotare.