TEHNICIAN SERVICE CENTRALE TERMICE in Alba Iulia

Candidatul ideal

Cerințe:
Studii medii (superioare constituie avantaj)
Experiența în domeniu constituie avantaj
Onestitate, diplomație, bune abilități de comunicare
Orientare spre învățare, inițiativă, capacitate de analiză
Abilități de organizare, planificare și prioritizare a activităților
Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Responsabilități:

Asigurarea activității de punere în funcțiune pentru toate tipurile de centrale termice comercializate
Asigurarea intervențiilor în garanție și post garanție pentru centralele termice comercializate
Eliberarea autorizației de funcționare, asigurarea verificării/reviziei tehnice periodice
Efectuarea verificării instalației de utilizare a gazelor naturale

Beneficii:

Participarea la cursuri de perfecţionare organizate de către furnizori
Posibilitate de dezvoltare profesională