TEHNICIAN SERVICE - DOMENIUL HORECA in Bucuresti, Giurgiu, Ilfov

Responsabilitati:

·        Acordarea de asistenta tehnica clientilor din domeniul Horeca;

·        Efectuarea operatiilor de intretinere si  reparatii echipamentelor din domeniul Horeca, pe teren;

·        Inspectarea utilajelor, intocmirea necesarului de comenzi piese in vederea reparatiilor;

·        Punerea in functiune a utilajelor Horeca si instruirea personalului;

·        Intocmirea si centralizarea rapoartelor service si de activitate;

Candidatul ideal:

·        Disponibil pentru deplasari in teren: Bucuresti in principal dar si imprejurimi - obligatoriu;

·        Permis de conducere categoria B – obligatoriu;

·        Absolvent de invatamant de profil – constituie un avantaj;

·        Experienta in domeniul service HoReCa – constituie un avantaj;

·        Cunostinte tehnice: electromecanica, electrica, electronica;

·        Corect, dornic de a invata lucruri noi, deschis, proactiv si centrat pe rezultate;

Despre companie

Electro Time Service SRL activeaza in domeniul reparatiilor utilajelor profesionale destinate industriei hoteliere, sectorului alimentatiei publice (restaurante, baruri, fast-food-uri, patiserii, industria carnii, industria panificatiei) din anul 2003, fiind una dintre cele mai profesioniste si experimentate companii din domeniu.