Tehnician sisteme de securitate in Piteşti

Descrierea postului

Tehnician sisteme securitate( sisteme antiefractie , supraveghere video , retele de calculatoare sau electrician cu sau fara experienta
- Instaleaza sisteme de securitate: sisteme de supraveghere video, sisteme de alarmare la efractie, detectie incendiu, control acces etc;
- Realizeaza mentenanta sau reparatii la sistemele instalate;
- Executa cablarea si montajul echipamentelor conform proiectelor;
- Instaleaza, pune in functiune si intretine sistemele de securitate instalate;
- Instruieste utilizatorii cu privire la functionarea si operarea sistemelor;
- Acorda suport tehnic beneficiarilor.

Cerinte

- Permis conducere cat. B (avantaj);
- Minim studii medii , cu profil tehnic-electric (constituie un avantaj);
- Abilitati tehnice ;
- Atestat tehnician siteme de securitate ( constituie un avantaj)
- Mod riguros de organizare;
- Responsabil, dinamic, dornic sa invete si sa lucreze in echipa;
- Disponibilitate la deplasarile in teritoriu;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se oferta prime de Craciun si Paste si plata orelor suplimentare.