Agent vanzari piese de schimb in Constanţa

Atribuții principale

Prezintă și promovează direct produsele / serviciile prin realizarea de oferte pentru clienții potențiali și cei existenți.

Prospectează în permanență piața în vederea identificării de noi clienți și a creșterii cotei de piață a produselor /serviciilor în zona în care acționează.

Menține permanent legătura cu clienții existenți pentru fidelizarea acestora.

Ne-ar placea sa te cunoastem daca ai:

Minim studii medii cu diplomă de Bacalaureat sau studii superioare.

Abilități de negociere și comunicare.

Focusat spre rezolvarea rapidă a problemelor.

Cunoștințe de operare pachet Office.

Experiență în domeniu agricol sau domenii conexe poate constitui un avantaj.

Permis de conducere categoria B.

Beneficii:

Posibilitate de dezvoltare profesională.

Lucru într-o echipă tânară, energică si focusată pe atingerea obiectivelor.

Oportunități de training.Telefon, laptop, masină de serviciu.Bonuri de masă si asigurare de sănătate.

Bonusuri conform politicii companiei.