AJUTOR SEF CASA AMANET in Reşiţa

Candidatul ideal

- studii medii finalizate cu diploma de bacalaureat;
- abilitați de comunicare;
- corectitudine, implicare, seriozitate;
- cunoștințe de operare PC;
- atenție distributiva, atenție la detalii;
- atitudine pozitiva;
- program full time;
- dorința de învățare si perfecționare;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- amabilitate si interacțiune cu clienții;
- verificarea si evaluarea obiectelor gajate (obiecte din metale prețioase);
- întocmirea documentației pentru acordarea împrumuturilor (încasarea comisioanelor, prelungirea si lichidarea contractelor de împrumut);
- efectuarea plaților si încasărilor;
- evidenta primara a documentelor in punctul de lucru.

BENEFICII:
- activarea într-o companie de succes;
- posibilitatea de formare şi perfecţionare profesională;
- siguranţa locului de muncă;
- seriozitate;
- salar, comision, tichete de masa