Angajam agent de vanzari in Ilfov

Vallion Parts SRL, distribuitorul oficial al marcii Jrone (unul din cei mai mari producatori de turbine si piese pentru turbine), angajeaza agent de vanzari.

Cerintele postului :

  • Studii superioare;
  • Cunoștințe operare PC (MS Office, Windows);
  • Experienta in vanzari si/sau in vanzarea de produse (reprezinta un avantaj);
  • Atentie la detalii;
  • Abilitati foarte bune de comunicare si relationare;
  • Gandire strategica pe termen scurt si lung;
  • Flexibilitate si adaptabilitate;
  • Seriozitate si responsabilitate;
  • Dorinta si abilitatea de a invata rapid si a de se perfectiona.

Descrierea jobului

  • Crearea si mentinerea relatiilor cu clientii existenti;
  • Analiza pietei si identificarea potentialilor clienti;
  • Intocmirea si procesarea comenzilor on-line;
  • Indeplinirea obiectivelor lunare si anuale;
  • Propunerea de solutii si recomandari pentru consolidarea vanzarilor;
  • Monitorizarea permanenta a pietei, pentru asigurarea celei mai bune oferte.

Beneficii :

  • oportunitati de a continua cariera intr-un mediu de munca dinamic;
  • bonuri de masa;
  • asigurare medicala;
  • bonus din vanzari raportat la targetul stabilit.