Area sales manager Modova , Transilvania in Iaşi

Candidatul ideal

-Experienta in vanzari pe un post similar min 2 ani
-Disponibilitate la deplasari in zona alocata
-Studii in domeniul tehnic constituie avantaj
-Abilitati de comunicare si relationare
-Abilitati de organizare si planificare
-Spirit de echipa si responsabilitate
-Cunostinte de operare PC
-Carnet sofer cat B
-Limba engleza sau italiana la nivel coversational

Descrierea jobului

-Vanzarea de ambalaje din carton si hartie
-Managierea si dezvoltarea portofoliului de clienti
-Cresterea vanzarilor si profabilitatiilor in zona desemnata
-Mentinerea relatiilor de colaborare cu clientii din piata pe zona alocata
-Culegerea ,transmiterea si folosirea informatiilor din piata
-Intocmire rapoarte si prognoze
-Negocierea condiitilor de lucru si incherea contractelor de lucru cu clienti.
-Gestionarea condiitilor financiare cu clientul astfel incat sa nu existe sincope in procesul de vanzare
- Incasarea creantelor in termenele stabilite

-Se ofera;
-Pachet salarial motivant .
-Bonusuri de realizare vanzari.
-Masina de serviciu .