Arhitect cu/fara drept de semnatura in Constanţa

Anunt angajare architect/student arhitect :
Firma SC Arhi Plus Craft SRL cu sediul social in mun. Constanta ofera un post full time de arhitect cu sau fara experienta:

Calitati urmarite:

- cunostinte in realizarea de proiecte de arhitectura (toate fazele de proiectare: CU, DTAC, PTh, DDE..) reprezinta un avantaj;
- cunostinte de baza de operare PC si a programului de desen ArchiCAD.
- spirit de observatie si maxima atentie la detalii;
- capacitate de invatare si adaptare rapida la cerintele de lucru impuse;
- motivat si cu simt dezvoltat de responsabilitate;
- abilitate de a lucra in echipa, cat si individual;
- acceptarea criticilor constructive si dorinta de perfectionare continua.

Descrierea jobului:

- optimizeaza solutiile de arhitectura in cadrul proiectelor de care se ocupa compania;
- realizeaza piesele desenate si scrise pentru diversele faze ale proiectarii;
- aduce in permanenta imbunatatiri in calitatea si randamentul procesului de elaborare a documentatiilor;
- menține în permanență legătura cu membrii echipei si cu specialitatile in vederea coordonarii acestora;

Beneficii angajat:

- indrumare in vederea acumularii de experienta in domeniul proiectarii;
- mediu de lucru placut;
- salariul se va negocia in urma interviului;

Dacă ești interesat/ă, te invităm să ne trimiți CV-ul și portofoliul de proiecte