Asistent Coordonator Cursuri Formare Profesionala / Sales in Cluj Napoca

Candidatul ideal

Atelierele ILBAH angajeaza persoana tanara si entuziasmata pe postul de Asistent Coordonator Cursuri Formare Profesionala / Sales Representative. Echipa Atelierele ILBAH este una tanara, iar activitatea una foarte dinamica. Ne dorim alaturi de noi tineri care doresc sa faca o cariera, sa avanseze si sa performeze in cadrul celei mai creative echipe din domeniul Educatiei.

Calitati pe care ni le dorim in echipa noastra:
1. Dorinta de a avansa
2. Pasiune
3. Corectitudine
4. Entuziasm
5. Ambitie

Descrierea jobului

Responsabilitati:
* Oferirea de informatii corecte si exacte in relatia directa cu clientul;
* Preluarea apelurilor telefonice si acordarea de asistenta si consultanta privind programele de formare profesionala;
* Inscrierea clientilor la cursurile solicitate;
* Gestionarea si organizarea bazelor de date si a documentelor oficiale ale cursantilor;
* Mentinerea relatiilor cu participantii la cursurile organizate de companie si nu numai;
* Realizeaza activitati de natura organizatorica interna;
* Supravegherea desfasurarii corecte a cursurilor;
* Verificarea si pregatirea salilor de curs;

Competente:
* Cunoasterea programelor de baza de lucru pe calculator: Office: Word, Excel
* Foarte bune abilitati de vanzare si comunicare;
* Capacitate de concentrare si organizare;
* Echilibru emotional, constanta in atitudini si manifestari;
* Capacitatea de a lucra in echipa;
* Carnet - categoria B reprezinta un avantaj.

Beneficii:
- Mediu de lucru extrem de placut;
- Sedii centrale
- Program in ture flexibile;
- Spatiu de relaxare;
- Reducere 50% la cursurile Atelierele ILBAH;
- Bonusare permanenta, in urma evaluarii activitatii. Evaluare la fiecare 6 luni.