Asistent Manager in Cluj Napoca

Candidatul ideal

este o persoana onesta, dinamica, care are capacitatea de a lucra atat individual cat si in echipa, rezistenta la stres,cu bune abilitati de comunicare, dornica de munca, cunostinte operare PC (word, excell, etc).

Descrierea jobului

Jobul presupune realizarea activitatilor de administratie pe de o parte si operatiuni de facturare si inregistrare stocuri pe de alta parte.

Activitati specifice de secretariat si administratie.

Mentinerea legaturii cu frunizorii de tipizate, birotica, materiale de protocol si curieri;
Intocmirea de AWB-uri pentru corespondenta societatii;
Urmarirea corespondentei, preluarea de apeluri telefonice si mailuri de la clienti si redirectionarea catre departamentele abilitate;
Introducerea furnizorilor / clientilor in programul de lucru ;
Intocmirea de oferte de pret personalizate pentru clientii firmei;
Inregistrarea tuturor documentelor care intra si ies in/din companie si distribuirea lor catre departamentele abilitate;
Atributii in ceea ce priveste operatiunile de facturare, adica: intocmire facturi, acordare discounturi, introducere/modificare stocuri si intocmire rapoarte.