Cadastrului, Geodeziei, Fotogrammetriei, Topografiei Ingineresti, Teledetectiei si Gis in Bucureşti Sectorul 6

Cornel & Cornel TOPOEXIM S.R.L. este unul din liderii de piata in domeniul Cadastrului, Geodeziei, Fotogrammetriei, Topografiei Ingineresti, Teledetectiei si Gis. Compania a fost infiintata in anul 1994, are peste 100 de angajati si activeza la nivel national si international.

Compania noastra nu solicita aplicantilor experienta. Cultura companiei noastre este de invatare continua, astfel ca noul nostru coleg/colega va beneficia de o perioada de mentorat care il va pregati pentru postul de lucru.

Responsabilitati:

-          Intocmire documentatii cadastrale

-          Realizarea masuratorilor topografice

-          Disponibilitate la deplasari in tara in functie de proiect

Beneficii:

-          Lucrul intr-un mediu tanar, dinamic si armonios

-          Posibilitati de invatare si dezvoltare in cariera

-          Salariu motivant si bonusuri anuale in functie de performanta

-          Asigurare medicala

-          Se asigura Cazare si Diurna pentru deplasari

CURRCULUM VITAE se pot transmite si pe adresa de email: dragos.necula@topoexim.ro

Despre companie

Cornel & Cornel TOPOEXIM S.R.L. este unul din liderii de piata in domeniul Cadastrului, Geodeziei, Fotogrammetriei, Topografiei Ingineresti, Teledetectiei Si Gis. Compania a fost infiintata in anul 1994, are peste 100 de angajati si activeza la nivel national si international. Compania noastra nu solicita aplicantilor experienta.