CONSILIER VANZARI IMOBILIARE DE LUX in Constanţa

Dezvoltator imobiliar cu proiecte de mare anvergura in Constanta , este in cautarea unei persoane cu varsta peste 40 ani  pentru postul de  consulatant in vanzari. Cunoasterea limbi Italiana si Engleza sunt obligatorii.

CANDIDATUL IDEAL :

-Tenace, caracter puternic , intuitiv , inventiv , adaptabil

-Punctual, organizat, respectuos, educat, pozitiv

-Un bun negociator, un bun vanzator si un foarte bun comunicator

- Disponibilitate pentru deplasari si activitate de teren .

-Dorinta de a castiga peste medie

- Dinamic

-Foarte indreznet si serios

-Prezenta agreabila

- Experienta in vanzari in domeniul imobiliar, in special celor de lux sau experienta in vanzari in domeniul produselor de lux constituie un avantaj.

DESCRIEREA JOBULUI:

- prospеctarеa piеtеi imobiliarе; - idеntificаrеa si implеmеntаrеa celоr mai bunе solutii pеntru cliеnti; - promovаrea ofertеlor prin intermediul mijloacelor de comunicare puse la dispozitie;;

- intermedierea tranzactiilor imobiliare;

-  sa contribuie la implementarea planului de marketing

-  mentinerea interesului pe platformele de socializare

-  implementeze activitati de promovare

- actualizeze site-urile de internet ale companiei

-  coordoneze actiuni de publicitate / advertising

BENEFICII

- salariu fix + comision din vanzari;

- contract de munca pe perioada nedeterminata

- telefon de serviciu

- lapton plus alte avantaje

- oferim cazare peroanelor  din afara locatatii .

Daca vrei sa te realizezi profesional si personal, intr-o companie care incurajeaza si rasplateste valoarea, atunci vino alaturi de noi!

PS: Rugam peroanele care nu indeplinesc cerintele sa se abtina in a trasmite CV-ul.