Consilier vanzari magazin vopsele auto Iasi in Iaşi

Candidatul ideal

Cautam o fata sau un baiat cu bune abilitati de:

- organizare si control
- relationare cu clientii
- spirit antreprenorial
- comunicare si rezolvare probleme
- cunostinte bune in utilizarea calculatorului
- abilitati de comunicare
- initiativa
- onest, sociabil, dinamic, responsabil, perseverent

Descrierea jobului

- Activitate de vanzare directa
- Identificarea si prepararea de vopsele auto
- Asigura receptia marfii si controlul stocului de marfa
- Propune si implementeaza solutii pentru cresterea vanzarii
- Participa activ si se implica direct in realizarea obiectivelor
- Promovarea si comercializarea produselor
- Analizarea concurentei din zona
- Idei de promovare produse, oferte specifice

BENEFICII

- Asiguram instruire specifica la locul de munca
- Oportunitate de dezvoltare personala
- Salariu net 2300 lei
- Tichete de masa
- Bonusuri pentru implicare
- Prime de Paste si de Craciun
- Program Luni-Vineri
- Concediu de odihna 21 zile
- Zile libere legale
- Training intern si extern
- Participare la team building-uri