Consultant Vanzari Relatii Clienti in Bucureşti Sectorul 2

Ne marim echipa! Asadar, daca esti o persoana cu foarte bune abilitati de comunicare, bine organizata, cu o atitudine pozitiva si deschisa, atunci te asteptam cu drag in echipa noastra!

Cerinte generale:

-          Studii medii sau superioare;

-          Aptitudini de comunicare scrisa si orala;

-          Spirit organizatoric;

-          Persoana energica, sociabila, punctuala, atenta la detalii;

-          O buna cunoastere a sistemelor de operare MS Office (Word, Excel, Powerpoint);

-          Atitudine orientata spre client, manifestata intr-o maniera politicoasa, profesionista si capacitatea de a gasi rapid solutii;

-          Abilitate de a rezolva cu zambet situatiile conflictuale;

-          Experienta pe o pozitie similara (constituie un avantaj);

-          Spirit de echipa, incredere, entuziasm si atitudine pozitiva!

Descrierea jobului:

-          Confirma telefonic comenzile clientilor, urmarind apoi evolutia comenzilor cu cerinte speciale;

-          Ofera consultanta de produs, raspunde intrebarilor clientilor legate de produse;

-          Receptioneaza, raspunde la mesaje telefonice, whatsapp sau e-mailuri din partea clientilor;

-          Colecteaza feedback-ul clientilor pentru a ne ajuta sa imbunatatim constant calitatea serviciilor oferite.

Suntem interesati de o colaborare pe termen lung!

Daca te regasesti in profilul pe care il cautam, aplica chiar acum si ne vom bucura sa te cunoastem si chiar sa lucram impreuna. Trimite CV la hr at deliciudeciocolata.ro sau suna-ne la !

Locatie:

Str. Agricultori 35, Sector 2, Bucuresti.

Program de lucru

Luni - Vineri, 09:00 - 17:30 (pauza pranz 30 min.)

Pachet salarial:

Salariul de incepere a activitatii: 1.800 RON net, bonus de Paste si de Craciun.

Despre companie

DeliciuDeCiocolata.ro este o afacere de familie prezenta pe piata de mai bine de 12 ani, prin intermediul magazinului online www.deliciudeciocolata.ro. Comercializam materii prime, ustensile si accesorii pentru cofetarii, brutarii, patiserii si pentru toti cei pasionati de prepararea unor deserturi si bunatati culinare delicioase. Cu un portofoliu de peste 8.000 de produse, brandurile comercializate in cadrul magazinului nostru sunt nume recunoscute si apreciate international, atat de catre marii chefs, cat si de consumatorii casnici care doresc sa experimenteze si sa practice arta culinara la nivel profesional.