Coordonator Comisie Tehnica in Bucuresti

Candidatul ideal

  • Studii medii/superioare finalizate;
  • Experienta anterioara pe un post similar reprezinta un avantaj;
  • Bune abilitati de comunicare si usurinta in exprimare;
  • Bune cunostinte de limba engleza;
  • Bune cunostinte de operare calculator (MS Office);
  • Capacitate de invatare si adaptare la situatii imprevizibile;
  • Abilitatea de a deveni un “partener de incredere” pentru clienti, demonstrand o atitudine pozitiva, implicare, seriozitate si bune abilitati de ascultare si empatizare cu nevoile acestora.

Descrierea jobului

​RESPONSABILITATI

  • cunoasterea legislatiei specifice, a normelor si procedurilor de lucru
  • exactitatea si procentul de cuprindere a avariilor in procesul de constatare si reconstatare
  • operativitatea si promptitudinea raspunsului la solicitarile in activitatea de constatare/reconstatare daune
  • capacitatea de autoperfectionare si de valorificare a experientei
  • capacitatea de a respecta procedurile de lucru si de a se supune lor
  • capacitatea de a lucra independent
  • capacitatea de a lucra in echipa
  • competenta in gestionarea resurselor alocate
  • competenta in gestionarea conflictelor
  • pastrarea unei atitudini orientate catre client, reprezentate de un limbaj si ton placute

  • OFERTA NOASTRA

    Ne dorim sa fim un angajator atractiv si sa oferim un pachet de beneficii extins, precum si diverse oportunitati de dezvoltare.
  • Promovam increderea, bazata pe valorile, traditia si stabilitatea noastra;
  • Oferim un mediu de lucru placut si punem accent pe munca in echipa;
  • Pachetul de remunerare este compatibil cu piata;
  • Asigurare medicala privata;
  • Bonusuri in functie de performanta;
  • Contract pe perioada nedeterminata;
  • Posibilitatea de promovare;
  • Acces nelimitat la mii de carti prin intermediul parteneriatului cu biblioteca virtuala Bookster *In procesul de recrutare, Claim Expert Services S.R.L colecteaza date cu caracter personal.