Curier Tazz by eMAG in Cluj Napoca

Responsabilitati:

  • Preia in timp util pachetele/colete pentru livrarea produselor alimentare si non alimentare catre clienti;
  • Interacțiune in mod profesionist cu reprezentantii restaurantelor pentru preluarea comenzilor;
  • Interacțiune in mod profesionist cu clientii pentru pred area comenzilor;
  • Inregistrarea comenzilor in aplicatia de administrare pentru ridicare si livrare;
  • Verificarea tuturor comenzilor la preluarea de la restaurante daca corespund cu ceea ce a emis clientul;
  • Se consulta cu seful direct și alte departamente pentru asigurarea livrarilor in timpul promis clientilor;
  • Identifica si urmareste ruta cea mai scurta pentru livrarea pachetelor/coletelor;
  • Pozitoneaza in mod corect produsele in geanta termoizolanta separand produsele calde de cele reci;
  • Mentine in conditii bune echipamentele din dotare;
  • Livreaza produsele alimentare folosind vehiculul comercial în condiții de siguranță și eficiență;
  • Asculta reclamațile clienților și raportarea către seful direct;
  • Se pozitioneaza in teren pentru preluarea comenzilor la indicatiile sefului direct;
  • Menținerea curățeniei în interiorul și exteriorul vehiculului;
  • Responsabil pentru colectarea sumei corecte de plată de la client;
  • Respecta intstructiunile primite de la seful direct;
  • Respecta regulamentul de ordine interioara.

Cerinte:

  • Permis valid de conducere categoria B;
  • Experinta de 2 3 ani in conducerea de autovehicule;
  • Abilitati foarte bune de comunicare in relatia cu clientii;
  • Persoana flexibila si orientata catre eficienta;
  • Abilitati de organizare a timpului intr un mod foarte eficient;
  • Utilizare optima de echipamente ANDROID.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv;
  • Primesti un buget pentru tichete de masa;
  • Bonus in functie de performanta.