Director Zonal Vanzari: Bucuresti, Calarasi in Cãlãraşi

Candidatul ideal

- Studii superioare (de preferinţă construcţii);
- Experientă relevanta in vanzări, minim 5 ani (materiale de constructii - avantaj);
- Bune abilitati de comunicare, prezentare si negociere;
- Disponibilitate la program prelungit;
- Persoana dinamica orientata spre rezultate si performanta, cu putere de convingere, organizat, flexibil, cu spirit de initiativa, ambitios;
- Cunostiinte de operare Microsoft Office, Windows;
- Limbi straine, Limba engleza – avantaj;
- Permis de conducere cat.B

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI

- Realizarea obiectivelor de volum şi cifră de afaceri în zona geografică asignata;
- Adaptarea politicilor de Marketing şi de Vânzare la specificul local respectând procedurile companiei ;
- Dezvoltarea pieţei, a numărului de colaboratori.

BENEFICII:

- Pachet salarial motivant
- Masina de serviciu, laptop, telefon de serviciu;
- Conditii si mediu de lucru foarte bune;
- Traininguri de formare si perfectionare profesionala.
Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate aplicatiile sunt confidentiale.