Dispecer transport/Expeditor/Planner/Agent vanzari in Timisoara

Candidatul ideal

- vorbeste engleza la nivel conversational(conditie obligatorie- la job se vorbeste doar in engleza)
- studii medii/ superioare
- abilitati de comunicare
- atent
- ambitios(atingerea taghetelor/bonusurilor)
- competitiv si interesat
- prietenos si dispus sa lucreze intr-un birou cu colectiv tanar(medie varsta 25 ani)
- orientare catre rezultat
- seriozitate, responsabilitate
- limba germana prezinta avantaj (doar la nivel avansat)
- responsabil, ordonat, capacitate de organizare la locul de munca, punctual,
- abilitati de comunicare si relationare
- implicat
- capacitatea de a lucra in conditii de stres, cu deadline-uri
- abilitati de operare PC-MS Office

Descrierea jobului

Activitatea se desfasoara in birou iar veniturile oscileaza in functie de experienta, targhete atinse si
postul ocupat
Toate posturile presupun gestionarea sitemului companiei, doar in limba engleza si mentinerea relatiei cu segmentul
de clienti/ soferi/ retea, repartizat in functie de experienta astfel