Economist senior (cu experienta) in Piatra Neamţ

Responsabilitati principale:

- verifica documentele contabile si asigura supervizarea financiar-contabila a acestora;

- intocmeste balanta contabila si face analize pe baza rezultatelor obtinute si previzionate;

- pregateste declaratiile si raportarile periodice, lunare, semestriale si anuale.

Candidatul ideal:

- studii superioare de contabilitate si experienta in domeniu de minim 5 ani;

- cunostinte teoretice si practice in domeniul legislatiei economice necesare exercitarii functiei;

- experienta in lucrul de echipa;

- abilitati de comunicare (relationare), seriozitate, personalitate dinamica;

- Integritate morala si etica profesionala;

- cunostinte avansate de operare PC (Excel in special).

Beneficii Oferite:

- mediu de lucru placut;

- colaborare cu o echipa profesionista;

- posibilitate de dezvoltare profesionala.

Interviurile se sustin la sediul Dinamic 92 din Piatra Neamt, B-dul G-ral Dascalescu, Nr 12A (langa biserica de la 1 Mai),