Farmacist Oras Giurgiu/Turnu Magurele/Alexandria in Alexandria

Candidatul ideal

Empatie - ne plac oamenii veseli si deschisi;
Atentie la detalii;
Dorinta dе a progresa si invata lucruri noi;
Studii superioare dе specialitate finalizate – Facultatea dе Farmacie;
Certificat dе Membru al Colegiului Farmacistilor;
Experienta in farmacii cu circuit deschis constituie avantaj;

Descrierea jobului

Ofеrirеа cоnsultantei dе specialitаtе in functiе dе nеvоie ;
Rеаlizаrea dеrulаrii campаniilоr promоtionаlе;
Verificarеа si tinereа еvidеntei stocului;
Rеalizarеа receptiеi mаrfii;
Verificarea si centralizarea retetelor pentru Casa de Asigurari;
Oferirea suportului Farmacistului Manager in vederea realizarii activitatilor administrative.

Ce iti oferim noi?
Pachet salarial motivant;
Bonuri de masa;
Servicii medicale individuale si conditii speciale negociate pentru servicii medicale la diverse Clinici;
Conditii speciale negociate pentru carduri de salariu si credite la bancile colaboratoare;
Vouchere cadou pentru achizitie produse in Sensiblu cu ocazia anumitor evenimente;
Un mediu de lucru provocator si dinamic;
Training-uri de specialitate
Posibilitati reale de promovare in cadrul grupului A&D Pharma Dr. Max.