Gestionar depozit-produse cosmetice si ingrijire personala - ABBATE in Bucureşti Sectorul 5

Candidatul ideal

-obligatoriu experienta minim 2 ani intr-un post similar
-onestitate
-cunostinte de operare PC (MS Office)
-gandire structurata si matematica
-punctualitate
-responsabilitate
-fara antecedente penale

Cautam o persoană energică, cu atenție la detalii, cu abilități de comunicare și relaționare, cu experiență în gestionarea unui depozit de materiale, riguroasă în completarea formularelor necesare desfășurării activității și organizata;
Absolvent/ă de cel puțin studii medii, fără cazier, bun utilizator al computerului și cu abilitatea de a lucra cu un soft specializat în ținerea evidentei stocurilor;

Descrierea jobului

-Răspunde de gestiunea fizică si scriptica a stocului din magazie, respectiv a produselor de ingrijire personala si cosmetice pe care saloanele le utilizeaza in cadrul serviciilor si le vinde clientilor pentru ingrijire acasa
-Participă activ la operaţiunile de încărcare/descărcare a mărfii la/din magazia companiei;
-Asigura miscarea stocurilor in cadrul societatii;
-Introduce marfa in magazie in baza documentelor de intrare;
-Efectuează lunar ori de cate ori este nevoie inventarul stocului de marfă;
-Efectueaza receptia fizica si scriptica a marfii la intrarea in magazia firmei;
-Raportează orice neconcordanţă între stocul fizic şi cel scriptic descoperita;
-Asigura o buna depozitare, asigurand conditii proprii manipularii si identificarii cu usurinta in depozit a tuturor reperelor existente la un moment dat;

Despre companie

Povestea ABBATE a inceput acum 20 de ani, iar experienta ne invata sa privim mai departe.Avem o echipa formata in prezent din peste 250 de oameni si 7 saloane. Investim in pregatirea angajatilor oferindu-le oportunitatea sa se dezvolte profesional, construind astfel relatii pe termen lung, lucru ce ne ajuta sa fim mai aproape de asteptarile clientilor Vei avea oportunitatea sa te dezvolti profesional in cadrul unei echipe dinamice, intr-una dintre cele mai importante companii din domeniul frumusetii