GESTIONAR FITOFARMACIE in Prahova

Studii AGRICOLE sau BIOLOGICE, minim studii liceale
Minim 2 ani experiență în vânzarea de produse sau servicii
Abilități foarte bune de comunicare, organizare și negociere
Auto-motivat şi capabil să lucreze într-un mediu foarte dinamic;
Abilităţi de bază calculator şi de utilizare aplicaţii MS Office (PowerPoint, Word, Excel)
Permis de conducere categoria B
Cunoștințe despre domeniul agricol
RESPONSABILITĂȚI PRINCIPALE:

Prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor în conformitate cu standardele şi politicile comerciale ale companiei
Urmărește și analizează evoluția pieței în zona alocată
Prezintă și promovează produsele și serviciile companiei
Stabilește împreună cu clientul soluția adecvată
Reținerea clienților:

Dezvoltă și menține relații cu clienții existenți, cu scopul de a crește valoarea portofoliului
Atinge obiectivele individuale comunicate, adresând întreaga gamă de produse/servicii în cadrul conturilor alocate
Creșterea profitabilității, succesului și imaginii de top a companiei