Instalatori/Montatori instalatii anti-incendiu (Sprinklere) Postul vacant premium in Germania

Cerințe:

Experienta in domeniu de minim 3 ani. Va rugam sa nu ne contactati daca nu aveti minim 3 ani experienta
Carnet de conducere cat.B constituie un avantaj;
Cunostinte germana la nivel conversațional constituie un avantaj.
Condiții:

Program de lucru full-time;
Contract de munca direct cu firma germana pe o perioadă nedeterminată;
Concedii conform legislației;
Ajutor si consultanta din partea firmei in vederea deschiderii unui cont bancar in Germania si a indeplinirii altor formalitati la institutiile germane;
Dreptul la pensie si alocatie ''Kindergeld'' 219EUR lunar/copil sau student pana la 26 ani;
Transport în Germania asigurat;
Asigurare medicala inclusa (AOK);
Cazare asigurată de către firmă gratuit;
Salariu 2000-2500 EUR/pe luna NET în functie de experiență.
Responsabilități:

Activitate de instalator/montator de instalații anti-incendiu (Sprinklere),conform fișei postului.
Pentru detalii suplimentare sunati la: +49.152.033.270.74 (sef santier Germania - in limba romana se comunica) sau 0724333510 (numar de Romania)

Despre companie

KAT Brandschutztechnik GmbH este o companie specializată în fabricarea sistemelor și instalațiilor de protecție împotriva incendiilor și oferă soluții complete în domeniul protecției împotriva incendiilor.