Key Account Manager, Divizia Ferme - Iasi, Bucuresti, Brasov in Bucuresti

Candidatul ideal

  • Studii superioare medicină veterinară (obligatoriu)
  • Experiență minimă obligatorie de 2 ani pe un job similar
  • Cunoștințe și tehnici de vânzare
  • Abilități de comunicare, atitudine orientată către client și rezultate
  • Cunoștințe de operare office, Outlook
  • Permis de conducere categoria B (minim 1 an experiență)

Descrierea jobului

  • Identifică medicii veterinari din zona alocată și nevoile acestora, le propune soluții (produse și servicii din portofoliu) pentru rezolvarea problemelor
  • Învață portofoliul de produse și servicii Vetro și îl promovează către clienții din aria de responsabilitate
  • Prospectează piața în vederea dezvoltării zonei alocate
  • Asigură suport în implementarea acțiunilor de marketing (evenimente, promoții, concursuri)
  • Realizează rapoarte de activitate periodice specifice.