Lucrător comercial Raion Carne in Galaţi

Responsabilitati principale:Ca angajat în vânzare aveţi responsabilitatea ca suprafaţa de vânzare din raionul dumneavoastră să facă o impresie bună şi atractivă asupra clienţilor noştri. Pentru aceasta este nevoie în primul rând de o aranjare atentă a produselor din carne, având în vedere profilul magazinului. În cadrul raionului sunteţi, împreună cu ceilalţi colegi, parteneri de discuţie pentru clienţii noştri. Oferiţi informaţii despre sortimentuI de care vă ocupaţi, având la dispoziţie un sistem informatic performant. Cerințe:Lucraţi cu plăcere în colectiv şi impresia pe care o lăsaţi în relaţiile cu clienţii noştri este de amabilitate şi competenţă. Puteţi să lucraţi rapid şi conştiincios şi sunteţi oricând gata să vă oferiţi ajutorul. Ofertă (bonusuri, beneficii):- salariu atractiv;- tichete de masa;- spor de sâmbătă, duminică , sărbătoare legală;-beneficii*:Crăciun, Paște, vacanță, asigurare privată voluntară de sănătate- oportunitatea unei cariere într-un concern internațional;- sistem informatic performant și logistică modernă. *beneficiile sunt condiționate de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul companiei conf. CCM la nivel de unitate