Lucrator Productie Cizme Cauziuc in Ilfov

Working4U, agentie de recrutare romaneasca specializata in recrutarea de personal Depozit/Productie angajeaza Lucratori Productie (Necalificati) din orasul Giurgiu pentru clientul sau, producator de cizme de cauciuc pentru export din Jilava, Ilfov.

Locul de munca nu necesita experienta sau pregatire anterioara.

Responsabilitati:

·         Supravegherea liniei de productie si a masinilor specifice pentru asigurarea fluxului de productie;

·         Lucrul cu diverse masini de injectie, extrudare si ambalare cauciuc;

·         Alimentarea cu materie prima a masinilor de productie si depozitarea produsului finit pe paleti in urma ambalarii;

Cerinte:

·         Rezistenta si disponibilitate la efort fizic;

·         Bune abilitati de comunicare si intelegere (numarat, citit, comunicare directa);

·         Avantaj: Experienta anterioara in Productie/Manipulare/Picking;

Beneficii:

·         Transport asigurat si gratuit din Giurgiu;

·         Program de lucru intr-un singur schimb: L – V ; 07:00 – 15:30;

·         Contract de Munca pe perioada nedeterminata;

·         Salariu de inceput 1.700 lei NET cu posibilitate de crestere dupa perioada de pregatire ( 1-2 luni in functie de cunostintele asimilate);

·         Tichete de masa 210 lei;

·         35 zile de concediu platit anual;

Pentru informatii ne puteti contacta la 0735 911 938

Despre companie

Companie de Recrutare romaneasca, Working4U vine atat in sprijinul angajatorilor cat si al candidatilor in vederea acoperirii necesarului de personal din diverse domenii de activitate.