Manager Restaurant Noodle Pack - experienta min 2 ani horeca in Braşov

Candidatul ideal

trebuie sa fie o persoana organizata, perseverenta, cu abilitați de comunicare și lucru in echipa, dornica de a se implica in activitatea companiei si a se dezvolta impreuna cu aceasta.

Cerinte:

  • implicare activa in productie
    studii superioare obligatoriu.
  • experienta anterioara in domeniul de activitate al companiei (Horeca/ QSR/ Fast food) pe pozitia la care se aplica
  • disponibilitate si flexibilitate din punct de vedere al programului de lucru
  • disponibil pentru deplasari in interes de serviciu
  • folosirea telefonului mobil si in afara programului de lucru atunci cand este necesar
  • administrarea restaurantului ( interviuri, recrutare de personal, inventar, facturi, aprovizionare marfa, )
  • experienta in conducerea unei locatii cu un numar de personal de minim 5 oameni

Descrierea jobului

Benеficii:

  • Pachеt sаlаriаl аtrаctiv;
  • Mediu dе lucru placut;
  • Spor de week-еnd;
  • Alte bеnеficii pe care lе vom discuta la interviu.