Manichiurista, cosmeticiana, kinetoterapeut in Bucuresti

Sunshine Club Luxury Spa angajeaza personal cu experienta, iti oferim un salariu atractiv si un program flexibil.

CANDIDATUL IDEAL:

1. Manichiurista

- experienta in domeniu: manichiura clasica, unghii tehnice, pedichiura
- cursuri in domeniu
- persoana punctuala, responsabila si riguroasa, organizata, energica, orientata catre client si rezultate, atenta la detalii si la propriul aspect, gandire pozitiva, spirit de echipa
- capacitate de comunicare excelenta

2. Kinetoterapeut

- efectuarea tratamentelor corporale specifice unui salon de remodelare corporala
- efectuarea masajului anticelulitic / relaxare

3. Cosmeticiana

- Realizare epilat atat cu ceara traditional atat si cu ceara de unica folosinta
- Stilizare sprancene
- Realizare tratamente faciale
- Utilizarea corecta si cu responsabilitate a aparaturii din dotare

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- respectarea programului de lucru
- respectarea regulamentului impus de catre conducere
- raspunderea cu promptitudine la solicitarile clientului
- pastrarea curateniei
- perfectionarea continua, cu mentinerea cunostintelor profesionale la zi
- promovarea serviciilor existente in salon
- informarea clientilor despre servicii si produse oferite in salon, indiferent daca tin sau nu de compartimentul in care lucreaza
- colaborarea eficienta cu ceilalti membri ai echipei salonului

Despre companie

Personal si servicii exceptionale. Cel mai complet Salon de Infrumusetare din Bucuresti. Salon certificat TUV Germania pentru managementul calitatii serviciilor. "La SUNSHINE CLUB LUXURY SPA rezultate spectaculoase pentru silueta si sanatatea mamicilor, cu aparatul Power Plate. Puteti alege si masaje anticelulitice si de relaxare, remodelare corporala (electrostimulare, intoforeza, impachetari specifice), exercitii personalizate de gimnastica, fitness si pilates cu instructor personal. Pe langa acestea gasiti toate serviciile de infrumusetare: hair styling, manichiura-pedichiura, cosmetica, machiaje semipermanente (LTL), solar, sauna, SPA."